سلام؛ آقای برجسته نژاد که مسئولیت اجرایی طرح میدان شهدای مشهد رو دارند، اعلام کردند که تا یک ماه دیگه، ۸ برج نوری در عرصه میدان شهدا نصب می کنند دقیقا مانند پرژکتورهایی که در چهارطرف استادیومهای ورزشی نصب می کنند. ضمن اینکه کار خوبیه و تقدیر میکنیم از زحماتشون، اما آقای برجسته نژاد، میدان شهدا، مهمترین ومرکزیترین میدان مشهده ولی باورتون میشه الان حتی یک تابلو به سمت حرم مطهر نداره! ...
... کلی زائر خارجی و حتی زائران شهرستانی که با مشهد آشنا نیستند، تو میدان شهدا سرگردان میشن خصوصا اینکه اونجا هم گالری شهر هست و کلی زوار خارجی برای دیدن این مکان هنری اونجا میرن و یا این که پایانه مسافری اتوبوسرانی هم هست و از چهار طرف شهر مسافر میاره اونجا و بارها شده که می بینم زوار سرگردانند و از این و اون می پرسند حرم امام رضا(ع) کدوم طرفه و دقت کردم دیدم سه طرف این میدان به خیابانهای اطراف تابلو داره، اما دقیقا به سمت حرم مطهر که از همه سمت ها مهم تره، حتی یک تابلوی کوچک نداره و تنها تابلویی که هست، مربوط به طرح ترافیکه، اتفاقا همون یه ماه پیش که به مدیر سایت خبر دادم ایشون هم بررسی کردند و دیدند درسته و حتی یک فیلم هم با موبایلشون گرفتند و تو سایت آپارات گذاشتند و روی فیلم هم توضیح دادند. 

از این اشتباه دربیاییم که چون ما مشهدیها میدونیم که حرم امام رضا(ع) بعد از میدان شهدا واقع شده، فکر نکنیم همه خصوصا زوار خارجی و شهرستانیهای سفر اول هم میدونند! چون اینقدر دور و بر حرم هم بلندمرتبه سازی شده که گلدسته ها و گنبد حرم واقعاً توش گم هستش. جالبه که اتفاقاً دکه راهنمای زائر هم که دور میدان شهدا و نزدیک به خیابان شیرازی و مسیر حرم هست، اکثراً بسته و کسی توش نیست راهنمایی کنه در حالیکه مهمترین میدان شهر هست و ایستگاه مترو و شهرداری مرکز و شورای اسلامی شهر هم اونجاست، اما به سمت شورا تابلو داره اما حرم نه!