«تریبون آزاد فرهیخت» وبگاه اطلاع رسانی

درج و بازتاب شفاف و صریح «مردم نگاره های رویکرد بین الملل مشهد»، هنر ماست

logo

تریبون آزاد فرهیخت

درگاه بازتاب شفاف مردم نگاره ها

زیر نظر اندیشکده بین المللی فرهیخت
11 سال امیدوارانه و بی وقفه در مسیر توسعه روابط خارجی مشهد تلاش کرده‌ایم.

آیا می دانستید که بر خلاف تصور همگانی،

این دیپلماسی دانشگاهی است

که با 849 رویداد و تعامل، برترین دیپلماسی کلان شهر مشهد در چند سال اخیر به شمار می رود؟

در رتبه های بعدی، دیپلماسی زیارت با 820 و دیپلماسی اقتصادی با 747 رویداد و تعامل قرار دارند!

شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش تسلیت باد

معرفی ویدئوی در حال پخش: گشایش رسمی هتل بزرگ آرمان مشهد

فیلم فرهیخت

گنجینه ای از 244 ویدئو با 62,158 مرتبه بازدید

دیپلماسی  نمایشگاه بین المللی مشهد چطور روش میشه روی نمایشگاهی که از 117 شرکت فقط دو شرکتش، خارجی اند، اسم بین المللی بذاره؟!

با سلام و احترام؛ من تازه با سایت شما آشناشدم لطفا منعکس کنید که چرا اینقدر وضعیت اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی مشهد ضعیفه وبلکه افتضاحه؟ اولا که آقای مدیرعامل مصاحبه کردند و گفتند نوزدهمین دوره اما تو سایتشون نوشتند دوازدهمین دوره! تازه وقتی هم روی دکمه اطلاعات بیشتر میزنیم صفحه اش خالیه! این یعنی چی؟ اینکه بی احترامی و توهین به مردمه. حتی تو صفحه انگلیسی اش هم همینطوره، بیخود نیست خارجی ها....
تو نمایشگاههای مشهد شرکت نمیکنند و با خودشون میگن نمایشگاهی که از ساده ترین کار یعنی درج اطلاعات یک نمایشگاه در سایتشون عاجزند چطور میتونند برگزارکننده خوبی باشند و معلومه که نمیان مشهد!

من تعدادی از نظرات مردمی سایت شما رو خوندم و دیدم حتی نظرات طولانی رو هم منتشر میکنید برای همین ادامه میدم و الا من منشی یک شرکت بازرگانی و صادرات و واردات هستم و دنبال اطلاعاتی از شرکتهای خارجی نمایشگاه صنعت غذایی مشهد بودم که به رؤسای شرکت بدم اما با دیدن این وضعیت اسفناک سایت نمایشگاه خصوصا بخش انگلیسی اش که به امان خدا رها شده، پشیمون شدم و رفتم تو سایتهای دیگه و مصاحبه مدیرعامل نمایشگاه رو خوندم که گفتند 90 غرفه هست با 117 شرکت که 115 تاش داخلی اند و فقط 2 شرکت اونم یکی از پاکستان و دیگری از کره جنوبی اومدند! 

از ما که گذشت اما چون کلی وقت گذاشتم برای این موضوع و ازطرفی دیگه دیدم سایت شما درمورد بین الملل مشهده، گفتم به شما بگم که اساسا نمایشگاه بین المللی مشهد چطور روش میشه روی نمایشگاهی که از 117 شرکت فقط دو شرکتش خارجی هستند، اسم بین المللی بذاره؟! 

اصلا باورکردنی نیست نمایشگاهی که روزی بهترین اتاقهای یک هتل 5 ستاره مشهد رو دربست اجاره میکرد، به روزی ییفته که متأسفانه هیچ شرکت خارجی حتی از افغانستان و پاکستان و ترکمنستان و هند و عراق و سوریه و حتی همین چینی های چشم بادومی که همه جا حضور دارند و حتی از سجاده نماز و مهر و تسبیح ما خراسانیها هم غافل نشدند، چینی هایی که الان رقیب بی منازع بازار ایرانند و به خاطر تحریمها از خوشحالی دارند بال در میارند و با دمشون فندوق میشکنن، حتی اونا هم مطلع نشدند که بیان تو نمایشگاه های مشهد شرکت کنند حتی در قالب میهمان و نه غرفه دار؟! 

البته همونطوری که گفتم حق هم دارند خارجی ها که نیان بخش بین الملل نمایشگاه مشهد اصلا متولی و مسئول مشخصی نداره و به امان خدا رها شده و آنقدر اطلاع رسانی شون ضعیفه که شرکت خارجی اصلا مطلع نشدند و الا کدوم شرکت خارجی عاقلی هست که بازار سالانه 30 میلیون زائری مشهد طلایی رو بذاره و مثلا بره در شهرهای دیگه ایران سرمایه گذاری کنه؟ 

عجایب دیگه ای هم تو سایت نمایشگاه دیدم که بماند برای بعدها مثلا زمان برگزاری نمایشگاه ازبکستان و زدند از یکم مرداد تا 30 مرداد! یعنی سی روز یک نمایشگاه برپاست و جالبه رفتم تو صفحه انگلیسی اش هم دیدم همین اشتباه هم اونجا شده و بازم صفحه خالیه و تو اینترنت هم سرچ کردم دیدم اصلا این نمایشگاه برگزار نشده. یاحق
چهارشنبه 31 مرداد 1397
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic